SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. Tak Kamil Grosicki wraca do zdrowia! Zdąży na Irlandię Północną? [WIDEO]

Euro 2016. Tak Kamil Grosicki wraca do zdrowia! Zdąży na Irlandię Północną? [WIDEO]

08.06.2016, godz. 10:31
Kamil Grosicki
Kamil Grosicki foto: EAST NEWS

Kamil Grosicki nie zaliczy meczu towarzyskiego Polska - Litwa do udanych. Nie dość, że padł bezbramkowy remis, to jeszcze on sam nabawił się kontuzji. Do pierwszego meczu biało-czerwonych na Euro 2016 pozostało już tylko kilka dni. Skrzydłowy ściga się z czasem, aby zaleczyć skręcony staw skokowy. Na Instagramie zamieścił wideo z rehabilitacji.

Kamil Grosicki to absolutny pewniak do gry na skrzydle w kadrze Adama Nawałki. On musi być zdrowy na Euro 2016! Innego zdania byli Litwini, którzy w spotkaniu sparingowym bardzo ostro traktowali Polaków. W jednym ze starć ucierpiał pomocnik Rennes. We wtorek przyleciał z reprezentacją Polski do La Baule, jednak wyraźnie utykał. W tym momencie nie ma mowy, aby brał udział w treningach z resztą drużyny. Jak więc spędza czas? Na stole z fizjoterapeutą, który jak widać na załączonym wideo używa wszelkich możliwych sztuczek, żeby Grosicki był w stanie zagrać w niedzielę z Irlandią Północną. Czy nasz reprezentant wygra wyścig z czasem? Po skręceniu stawu skokowego zawodnik zazwyczaj musi odpoczywać dłużej niż tydzień, ale wierzymy w cuda medycyny. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć "Grosikowi" szybkiego powrotu do zdrowia na jego 28. urodziny. To będzie najlepszy prezent!

Pracujemy @bartlomiej_spalek @physio_sport

A video posted by Grosik⚽️Stade Rennais F.C. (@kamilgrosicki10) on Jun 7, 2016 at 1:55pm PDT

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: