SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: Takim autokarem będzie podróżować reprezentacja Polski. Ładny? [ZDJĘCIE]

Euro 2016: Takim autokarem będzie podróżować reprezentacja Polski. Ładny? [ZDJĘCIE]

03.06.2016, godz. 10:17
Euro 2016, autokar reprezentacji Polski
foto: Twitter

Euro 2016 coraz bliżej. Do pierwszego meczu turnieju pozostał zaledwie tydzień. Polacy rywalizację we Francji rozpoczną dwa dni po oficjalnym rozpoczęciu imprezy, spotkaniem z Irlandią Północną. W piątek pojawiło się zdjęcie autokaru, którym biało-czerwoni podróżować będą w czasie swojego pobytu na mistrzostwach Europy.

Euro 2016 ma być dla reprezentacji Polski przełomowym turniejem. W ostatnich latach na wielkie imprezy albo się nie dostawaliśmy, albo odpadaliśmy z nich po zaledwie trzech spotkaniach fazy grupowej. Tym razem ma być lepiej. Pod jednym względem już można zaobserwować progres. Autokar, którym podopieczni Adama Nawałki będą podróżować we Francji jest znacznie ładniejszy od poprzednich. O ile szata graficzna to projekt narzucony przez organizatora, to hasło wybrali kibice. Na poprzednich turniejach na środku transportu widniało między innymi: "Biało-czerwoni, waleczni i niebezpieczni" czy "Bo liczy się sport i dobra zabawa". Hasła ta szybko stały się obiektem drwin internautów. Na Euro 2016 autokar zostanie opatrzony napisem "Łączy nas piłka", które jest hasłem przewodnim kadencji Zbigniewa Bońka jako prezesa PZPN. To z pewnością przypadnie do gustu fanom, którzy sami głosowali na ten projekt. Wiadomo jedno - autokar na pewno nie będzie cofał, gdy w środku zasiądą piłkarze. To jeden z przesądów Adama Nawałki.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: