SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: Tour de France reprezentacji Polski. Piłkarze jeździli rowerami po Juracie [ZDJĘCIA]

Euro 2016: Tour de France reprezentacji Polski. Piłkarze jeździli rowerami po Juracie [ZDJĘCIA]

19.05.2016, godz. 19:57
Przejazd kadry na trening rowerami
Przejazd kadry na trening rowerami foto:

Przebywający na zgrupowaniu przed Euro 2016 w Juracie "Biało-czerwoni" starają się korzystać z wszystkich uciech, jakie są na Półwyspie Helskim, dlatego na czwartkowy trening przyjechali rowerami. Piękne słońce i delikatny wiaterek sprawiały, że naszym kadrowiczom i trenerowi Adamowi Nawałce (59 l.), uśmiechy nie schodziły z twarzy! Zobacz ZDJĘCIA.

Zawodnicy mieli codziennie dojeżdżać rowerami na treningi do odległej o 5 km od Juraty Jastarni, ale pierwszego dnia wybrali jeszcze transport autobusem. W czwartek było jednak inaczej, a w za przejażdżką przemawiało piękne słońce i piętnastostopniowa temperatura. Na czele wycieczki jechał Arkadiusz Milik (22 l.), a przechodnie obok mogli pomylić go z profesjonalnym kolarzem – piłkarz Ajaksu z gracją pokonywał kolejne pagórki i niczym profesjonalista „kładł” się na ramie roweru, by zmniejszyć opór powietrza. Tuż za nim podążali Sławomir Peszko (31 l.) i Kamil Grosicki (28 l.). Świetnie bawił się też Łukasz Fabiański (31 l.), który momentami nawet szusował „bez trzymanki”. W środku stawki Adam Nawałka długo jechał w parze z Bartoszem Kapustką (20 l.). Choć dzieli ich niemal 40 lat, długo rozmawiali i widać było, że rozumieją się znakomicie. Solidarność bramkarzy utrzymali Wojciech Szczęsny (26 l.) i Przemysław Tytoń (29 l.), którzy całą trasę pokonali w swoim towarzystwie.

Co kadrowicze robili, gdy dojechali już na trening? Grali w... siatkogłowę! Przy okazji wybornie się bawili, a najlepiej chyba Szczęsny, który popisał się przed kamerą w zwycięskiej akcji. Nasi kadrowicze muszą korzystać z relaksacyjnych dni w Juracie, gdyż już niedługo zacznie się nerwówka. 30 maja w Arłamowie selekcjoner ogłosi ostateczną kadrę na ME. To oznacza, że z listy powołanych musi skreślić 5 nazwisk. Kto to będzie?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: