SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: Ukraina NA DOPINGU w meczu z Polską? Znaleziono torbę ze strzykawkami!

Euro 2016: Ukraina NA DOPINGU w meczu z Polską? Znaleziono torbę ze strzykawkami!

06.07.2016, godz. 08:05
UKRAINA SIĘ SKOMPROMITOWAŁA
UKRAINA SIĘ SKOMPROMITOWAŁA foto: AP

Ukraina na dopingu podczas Euro 2016 we Francji? Belgijskie media potwierdzają sensacyjną wiadomość i donoszą, że niedaleko miejsca, gdzie na mistrzostwach mieszkała kadra Ukrainy, znaleziono torbę ze strzykawkami i igłami. UEFA bada sprawę! A podobno Euro jest w 100 procentach czyste...

O sprawie pisze dziennik "Nieuwsblad". Doniesienia o tajemniczej torbie pojawiały się już na stronach internetowych poświęconych dopingowi w piłce nożnej. Teraz Belgowie dodają, że UEFA wszczęła już postępowanie w sprawie Ukrainy i możliwości stosowania dopingu. Porozumie się teraz z Francuzką Agencją Antydopingową. Torbę znaleziono w hotelu w Aix-en-Provence, gdzie mieszkała kadra Ukrainy na mistrzostwach Europy. Z drugiej strony UEFA informuje, że w żadnej z ponad 1400 próbek, jakie pobrano od zawodników na Euro, niedozwolonych substancji nie znaleziono. Jedno jest pewne - ewentualny doping Ukrainie nie pomógł - przegrała wszystkie mecze (w tym z Polską), nie zdobyła we Francji nawet jednej bramki.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: