SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. Walia - Belgia w TV: Transmisja NA ŻYWO i STREAM LIVE ONLINE

Euro 2016. Walia - Belgia w TV: Transmisja NA ŻYWO i STREAM LIVE ONLINE

01.07.2016, godz. 20:14
Eden Hazard, Belgia, Euro 2016
foto: EAST NEWS

Walia - Belgia w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. W piątek wieczorem poznamy rywala Portugalii w półfinale Euro 2016. Walia to rewelacja francuskich mistrzostw z wielką gwiazdą Garethem Balem na czele. Belgia chce zerwać łatkę papierowego tygrysa. Gdzie w TV obejrzeć mecz Walia - Belgia? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Walia - Belgia to drugi z ćwierćfinałów na Euro 2016. Zwycięzca tego meczu zagra z Portugalią o wielki finał. Walijczycy już dokonali bardzo wiele - wygrali grupę, gdzie prześcignęli Anglię (mimo porażki z Trzema Lwami). W 1/8 finału uporali się z Irlandią Północną. Czy piękny sen Czerwonego Smoka będzie trwał dalej? Na przeciwko staje niezwykle mocna drużyna Marca Wilmotsa. Głębia składu Czerwonych Diabłów jest wręcz bezkresna. Drużyna klasę potwierdziła w 1/8 finału, gdy rewelacyjnym Węgrom wbiła cztery bramki. Teraz przemawia za nią też miejsce rozegrania ćwierćfinału, czyli Lille. - To nasza tajna broń! To miasto zaraz przy naszej granicy musi stać się czarno-żółto-czerwone, szczególnie że będzie to piątkowy, wakacyjny wieczór. Niech będzie to największe piłkarskie święto w naszej historii - piszą flamandzkojęzyczne media.

Początek meczu Walia - Belgia o 21. Transmisja TV na antenie Polsatu, Polsatu Sport 2 i Polsatu Sport oraz na ipla.tv. Relacja LIVE w sport.se.pl!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: