SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. Węgry - Portugalia NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Euro 2016. Węgry - Portugalia NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

22.06.2016, godz. 17:34
Cristiano Ronaldo, Portugalia, Euro 2016
foto: Eastnews

Węgry - Portugalia w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Podopieczni Fernando Santosa są o krok od odpadnięcia z francuskiego turnieju. Tylko zwycięstwo przedłuży pozwoli im na wyjście z grupy. Gdzie w TV obejrzeć mecz Węgry - Portugalia? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Reprezentacja Portugalia przed rozpoczęciem mistrzostw Europy była wskazywana jako ta, która spokojnie wygra swoją grupę i powalczy o medal. Jednak już w środę może okazać się, że zamiast grać o najwyższe cele we Francji będzie wracała do Lizbony ze spuszczonymi głowami. Po dwóch spotkaniach zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem dwóch punktów i tylko wygrana z Węgrami pozwoli im na awans do strefy medalowej.

Jednak o to nie będzie łatwo, ponieważ podopieczni Bernda Storcka są niespodziewanym lidrem grupy F i są blisko gry w 1/8 Euro 2016. "Madziarzy" mogą pokusić się o sprawienie wielkiej sensacji i odesłanie do domu Cristiano Ronaldo i spółki. Do tego wystarczy im zaledwie remis w na boisku w Lyonie.

Mecz Węgry - Portugalia odbędzie się 22 czerwca o godz. 18:00. Transmisja w telewizji na antenie Polsat Sport 3. Natomiast STREAM LIVE ONLINE w serwisie ipla.tv.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: