SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. Zgrupowanie reprezentacji Polski w Arłamowie: PLAN dnia kadrowiczów

Euro 2016. Zgrupowanie reprezentacji Polski w Arłamowie: PLAN dnia kadrowiczów

23.05.2016, godz. 08:00
Hotel ARŁAMÓW
Hotel ARŁAMÓW - siłownia foto:

W poniedziałek rozpocznie się drugie zgrupowanie reprezentacji Polski przed rozpoczynającymi się mistrzostwami Europy. Po pobycie w Juracie wraz z partnerkami, gdzie kadrowicze Adama Nawałki głównie wypoczywali, teraz pora na cięższe treningi. Jak będzie wyglądał plan dnia biało-czerwonych?

Po tygodniowym zgrupowaniu regeneracyjnym, które odbywało się w Juracie, gdzie biało-czerwoni głównie wypoczywali wspólnie ze swoimi rodzinami, teraz przyszedł czas na dużo cięższe treningi pod okiem Adama Nawałki. To właśnie w Bieszczadach wykrystalizuje się ostateczna 23-osobowa grupa, która wsiądzie do samolotu i poleci walczyć o jak najlepszy rezultat podczas mistrzostw Europy we Francji.

W poniedziałek kadrowicze będą się zjeżdżali do hotelu w Arłamowie. O godzinie 13:00 odbędzie się konferencja prasowa trenera reprezentacji Polski, która otworzy drugi etap przygotowań do Euro 2016. Natomiast wybrańcy Adama Nawałki do godziny 19:00 mają być już w komplecie na zgrupowanie. A od wtorku zacznie się walka o bilety na Euro 2016.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: