SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. Piotr Zieliński: Całe życie pracujemy na taką imprezę

Euro 2016. Piotr Zieliński: Całe życie pracujemy na taką imprezę

26.05.2016, godz. 14:51
Piotr Zieliński, reprezentacja
Piotr Zieliński foto: Super Express

Podczas czwartkowej konferencji prasowej Piotr Zieliński podkreślił, że biało-czerwonych stać na dużo podczas zbliżających się mistrzostw Europy, ponieważ w kadrze jest wielu dobrych zawodników. Pomocnik Empoli zdradził również, co robił w trakcie wolnego czasu, który piłkarze mieli od rana.

- Dla każdego zawodnika jest to spełnienie marzeń, ponieważ pracujemy całe życie, żeby pojechać na taką imprezę. Stać nas na bardzo dużo. Wierzę w ten zespół, mamy znakomitych zawodników, ale podchodzimy do tego na spokojnie - ocenił siłę reprezentacji Polski prowadzonej przez Adama Nawałkę podczas czwartkowej konfrencji prasowej Piotr Zieliński.

W czwartek biało-czerwoni nie trenowali w godzinach porannych, więc mieli chwilę wolnego czasu dla siebie podczas zgrupowania w Arłamowie. Jak go wykorzystał pomocnik Empoli?

- Trochę odpocząłem w pokoju, po czym zagrałem ze dwa mecze w Fifkę (śmiech) - mówił.

22-latek wypowiedział się także na temat Ukraińców, z którymi przyjdzie nam zagrać 21 czerwca we Francji w ostatnim meczu grupowym. - To na pewno bardzo silna reprezentacja. Jako drużyna są mocni. To będzie fajny mecz, ale wierzymy w siebie - skomentował Zielińśki.

Źródło: Michał Kozłowski
autor: Paweł Nowakowski (Arłamów) zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: