Francja, Dimitri Payet, Euro 2016

Autor: Eastnews

Francja - Irlandia NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV i ONLINE STREAM?

2016-06-26 11:02

Francja - Irlandia NA ŻYWO. Mecz Francja - Irlandia LIVE. Euro 2016 STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. Mistrzostwa Europy transmisja w TV. Niedzielne emocje z 1/8 finału czas zacząć! Czy gospodarze turnieju utrzymają się w stawce finalistów? A może kolejną niespodziankę sprawią dzielni Irlandczycy, którzy dopiero w ostatnich minutach fazy grupowej zapewnili sobie awans? Gdzie transmisja TV z meczu Francja - Irlandia?

Francja - Irlandia NA ŻYWO. Mecz Francja - Irlandia LIVE. Euro 2016 STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. Mistrzostwa Europy transmisja w TV. Francuzi w tym turnieju na razie nie zachwycają. Jeszcze nie przegrali, stracili ledwie jednego gola, zgarnęli siedem punktów, ale w każdym ze spotkań mieli więcej szczęścia niż rozumu. Dopiero w ostatnich minutach pokonali Rumunię oraz Albanię - fenomenalny Dimitri Payet! - a ze Szwajcarami trafiali już tylko w słupki oraz poprzeczki. Co skończyło się bezbramkowym remisem.

Gospodarze wciąż śpią. Nie wyglądają na faworyta do złotego medalu. Irlandia również, ale to akurat oczywiste. Wyspiarze mieli odpaść już w grupach, w rywalizacji z Włochami, Belgami oraz Szwedami. Tych ostatnich zdystansowali jednak na finiszu, wygrywając nieoczekiwanie z Italią 1:0. W 1/8 finału poprzczka pójdzie w górę, bo akurat ekipa Antonio Conte w tamtym spotkaniu wystąpiła w mocno rezerwowym składzie. Byle się nie przemęczać.

Francja - Irlandia LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Francja - Irlandia rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:00. Transmisja w Polsat Sport 2 oraz na platformie ipla.tv.