Irlandia-Polska na ZDJĘCIACH. Zobacz BITWĘ o Dublin podopiecznych Adama Nawałki!

2015-03-30 13:14

Reprezentacja Polski zremisowała w Dublinie z Irlandią 1:1 w ramach eliminacji Euro 2016. Podopieczni Adama Nawałki do 90 minuty prowadzili po golu Sławomira Peszko, jednak w doliczonym czasie gry Shane Long pokonał Łukasza Fabiańskiego. Zobaczcie, jak wyglądała niedzielna bitwa na Aviva Stadium.

Podopieczni Adama Nawałki zremisowali na Aviva Stadium z Irlandczykami w piątym meczu eliminacji mistrzostw Europy.

W 26 minucie wyszliśmy na prowadzenie dzięki wspaniałej bramce zdobytej przez Sławomira Peszko. Pomocnik 1. FC Koeln  strzelił nie do obrony i bramkarzowi reprezentacji Irlandii nie pozostało nic innego, jak wyciągnąć piłkę z własnej bramki. Przez długi czas naszym piłkarzom udawało się utrzymać korzystny rezultat, który stawiał nas w komfortowej sytuacji przed czerwcowym spotkaniem z Gruzją w Warszawie. W doliczonym czasie gry chaos w naszym polu karnym wykorzystał Shane Long i zdobył bramkę, która dała 1 pkt obydwu reprezentacjom. Przez całe spotkanie wspaniale dopingowali Polscy kibice, którzy licznie stawili się na Aviva Stadium. - Gramy u siebie, Polacy, gramy u siebie - można było usłyszeć z kilkunastu tysięcy polskich gardeł.

Kliknij: Irlandia-Polska. Robert Lewandowski: Nie wierzyliśmy w kolejne bramki

Po niedzielnym spotkaniu sytuacja w "polskiej" grupie wygląda następująco: Polska ma 11 pkt, Szkocja i Niemcy mają po 10, a Irlandia 8. Między tymi drużynami rozegra się zacięta walka o wyjazd na Euro 2016 we Francji.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!