SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Karol Linetty: Teraz liczy się tylko walka o miejsce w kadrze na Euro 2016

Karol Linetty: Teraz liczy się tylko walka o miejsce w kadrze na Euro 2016

23.05.2016, godz. 17:32
Karol Linetty, reprezentacja
Karol Linetty foto: Super Express

W poniedziałkowe popołudnie do hotelu w Arłamowie, gdzie będzie się przygotowywać reprezentacja Polski do mistrzostw Europy dotarła kolejna grupa zawodników. Wśród nich był m.in. Karol Linetty, który zapowiada ciężką pracę o to, aby przekonać Adama Nawałkę do tego, że warto postawić właśnie na niego. - każdy walczy o to, aby znaleźć się w tej 23-osobowej kadrze zawodników na Euro - mówi pomocnik Lecha Poznań.

Około godziny 17:00 do hotelu w Arłamowie dotarła kolejna grupa wybrańców Adama Nawałki, która będzie walczyć o miejsce w samolocie, który zabierze ich do Francji na rozpoczynające się mistrzostwa Europy. Wśród zawodników był m.in. pomocnik Lecha Poznań, który był zachwycony okolicą, jak i samym hotelem, który zrobił na nim duże wrażenie. Jak zapowiedział, wykorzystał wolny czas po zakończeniu zgrupowania w Juracie, a teraz pora na ciężką walkę o znalezienie się w kadrze na Euro 2016. - Dojechaliśmy to najważniejsze. Teraz czas rozpocząć przygotowania. Tak odpocząłem przez te dni, które mieliśmy wolne, byłem w domu, spędziłem ten czas z rodziną i teraz trzeba myśleć tylko o reprezentacji - powiedział Karol Linetty podczas spotkania z dziennikarzami.

- Będziemy bazować teraz na taktyce, każdy walczy o to, aby znaleźć się w tej 23-osobowej kadrze zawodników na Euro. Jak jechaliśmy to podziwialiśmy tą piękną okolicę, teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko ciężko pracować - dodał Linetty, który następnie poszedł się zameldować i udał się do swojego pokoju.

autor: Paweł Nowakowski (Arłamów) zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: