Zamach w Paryżu

Autor: East News

Kuzynka reprezentanta Francji zginęła w zamachu! Tragedia Lassany Diarry [WIDEO]

2015-11-15 18:15

Tragedia w rodzinie Lassany Diarry, pomocnika Marsylii i reprezentacji Francji. Piłkarz poinformował, że w zamachu terrorystycznym we Francji zginęła jego kuzynka. Gdy terroryści zabijali mieszkańców stolicy Francji, sam biegał po murawie Stade de France w meczu z Niemcami.

Francja wygrała 2:0, ale wynik zszedł na dalszy yplan. W trakcie pierwszej połowy na trybunach można było usłyszeć głośny wybuch. Okazuje się, że jeden z terrorystów próbował wejść na stadion. Miał bilet, ale przy bramce wejściowej dostrzeżono u niego ładunki wybuchowe. Odszedł na bok i zdetonował materiały. Trzy osoby zginęły na miejscu.

Siostra Griezmanna uciekła terrorystom!

Nie żyje też kuzynka Diarry, nie wiadomo w któym miejscu poniosła śmierć. Najwięcej ofiar było w sali koncertowej, gdzie terroryści wzięli zakładników. - Moja kuzynka Asta Diakitie była wśród ofiar terrorystów. Została zabita jak setki innych niewinnych Francuzów. Była dla mnie wielkim wsparciem. Była jak siostra - poinformował piłkarz.

W meczu z Niemcami Diarra zagrał 80 minut. Nie wiadomo czy wystąpi we wtorek na Wembley - mimo kontrowersji nie odwołano sparingu Anglików z Francuzami.