SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Lewandowski, Piszczek, Krychowiak i Rybus w Arłamowie. PLAN dnia reprezentacji Polski

Lewandowski, Piszczek, Krychowiak i Rybus w Arłamowie. PLAN dnia reprezentacji Polski

26.05.2016, godz. 07:50
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: CYFRASPORT

Czwartek będzie jednym z ważniejszych dni podczas zgrupowania reprezentacji Polski. W Arłamowie pojawią się Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Maciej Rybus, a także kontuzjowany Grzegorz Krychowiak. Cała czwórka dołączy do pozostałych kadrowiczów po kilku dniach wolnego.

Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak w czwartek pojawią się w Arłamowie i dołączą do pozostałych kadrowiczów, którzy od poniedziałku przebywają w Bieszczadach i pod czujnym okiem Adama Nawałki szlifują formę przed Euro 2016. Cała czwórka dostała wolne od selekcjonera, ponieważ w miniony weekend grali mecze pucharowe i kończyli rozgrywki ligowe. Rybus pożegnał się z Terekiem Grozny i jest w trakcie szukania nowego pracodawcy. W ostatnich dniach sporo mówiło się o zainteresowaniu ze strony Olympique Lyon, lecz można zakładać, że tak samo, jak Arkadiusz Milik i Kamil Glik kwestie transferowe odkłada na bok. Teraz liczy się tylko odpowiednie przygotowanie do francuskiego turnieju. "Lewy" i "Piszczu" w sobotę rywalizowali ze sobą o Puchar Niemiec w Berlinie, gdzie triumfował Bayern Monachium.

Prawdopodobnie wszyscy zajawią się w Arłamowie w godzinach popołudniowych i poza "Krychą" będą do dyspozycji Adama Nawałki na jedynym tego dnia treningu, który został zaplanowany na godzinę 18:00. Wiadomo już, że pomocnik Sevilii przejdzie dodatkowe badania, po których będzie wiadomo, ile będzie musiał pauzować.

Źródło: Michał Kozłowski
autor: Paweł Nowakowski (Arłamów) zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: