SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała ZDJĘCIE z wieczoru panieńskiego! Piękne kreacje, a Anna Lewandowska...

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała ZDJĘCIE z wieczoru panieńskiego! Piękne kreacje, a Anna Lewandowska...

31.05.2016, godz. 23:00
Marina Łuczenko-Szczęsna na wieczorze panieńskim
Marina Łuczenko-Szczęsna na wieczorze panieńskim foto:

Marina Łuczenko, która po ślubie z bramkarzem reprezetacji Polski zmieniła nazwisko na Łuczenko-Szczęsna, pochwaliła się zdjęciem z wieczoru panieńskiego. Impreza odbyła się w Londynie, a jedną z zaproszonych przyjaciółek była Anna Lewandowska. Wszystkie panie miały założyć kreacje w stylu lat 20. Zobaczcie ZDJĘCIE.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny pobrali się ponad tydzień temu w Grecji. Z tego powodu bramkarz reprezentacji Polski opuścił wcześniej zgrupowanie w Juracie. Na ślubie piłkarza i piosenkarki obecna była Anna Lewandowska. Jej mąż Robert grał w tym czasie w finale Pucharu Niemiec, ale następnego dnia doleciał na poprawiny.
A przed ślubem nie zabrakło wieczoru panieńskiego. Impreza odbyła się w Anglii. Anna Lewandowska i inne panie założyły kreacje znane z XX-lecia międzywojennego. Zabawa musiała być przednia. Zobaczcie ZDJĘCIE.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: