SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 "Michał Pazdan - prawdziwa historia", czyli hollywoodzki film o bohaterze Euro 2016 [WIDEO]

"Michał Pazdan - prawdziwa historia", czyli hollywoodzki film o bohaterze Euro 2016 [WIDEO]

25.07.2016, godz. 11:37
Michał Pazdan
Michał Pazdan i Sami Khedira podczas meczu Niemcy - Polska 0-0 na Euro 2016 foto: CYFRASPORT

Zaczynał od zera, ale stał się bohaterem. Wielu wróżyło mu karierę w kung-fu, ale na złość wszystkim został piłkarzem. I to jakim! Cristiano Ronaldo do dziś ma przez niego koszmary, a świetne występy na Euro 2016 poskutkowały transferem do wielkiej Barcelony, w której porozstawiał po kątach Gerarda Pique czy Andresa Iniestę. To w skrócie fabuła hollywoodzkiej produkcji, której bohaterem został Michał Pazdan. Premiera w kinach już wkrótce!

Historia Michała Pazdana to faktycznie materiał na film. Zaczynał jako obiecujący zawodnik sztuk walki, ale już wkrótce został znakomitym piłkarzem stworzonym do zatrzymywania Cristiano Ronaldo czy Thomasa Muellera. Gdy Leo Messi dowiedział się, że Argentyna zagra przeciwko Polsce z "Pazdkiem" w składzie, zrezygnował z występów reprezentacji. Sam Javier Mascherano przyznał, że to dla niego zaszczyt podawać mu wodę na treningu, a Neymar zakochał się w jego fryzurze.

To nieco alternatywna wersja historii, którą można obejrzeć w świetnym filmiku, jaki kilka dni temu pojawił się w sieci. Pazdan jako gwiazda Barcelony? To raczej się nigdy nie wydarzy, ale na poniższym wideo zobaczycie, co by było, gdyby obrońca Legii Warszawa faktycznie mógł dzielić szatnię z takimi zawodnikami jak Gerard Pique czy Andres Iniesta. Pazdanomanii ciąg dalszy!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: