SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Miss Euro 2016 nie przestaje zaskakiwać! Zobacz seksowne zdjęcia Polki [GALERIA]

Miss Euro 2016 nie przestaje zaskakiwać! Zobacz seksowne zdjęcia Polki [GALERIA]

16.12.2016, godz. 17:48
Miss Euro 2016 nie przestaje zaskakiwać! Zobacz seksowne zdjęcia Polki [GALERIA]
foto:

Mamy środek grudnia, lecz w tym momencie zrobiło się naprawdę gorąco! Marta Barczok, polska Miss Euro 2016, publikuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia, którymi zdobywa serca kibiców na całym świecie. Nie dziwimy się - każda fotka jest lepsza od poprzedniej... zobaczcie sami!

Marta Barczok rozgrzewa kibiców do czerwoności! To już kolejne zdjęcie, obok którego żaden facet nie przejdzie obojętnie. Idealne kształty, wyzywające spojrzenie i zniewalający uśmiech - to chyba najlepszy opis polskiej Miss Euro 2016.

Młoda fanka reprezentacji Biało-Czerwonych podbiła trybuny podczas wygranego meczu Polaków z Irlandią Północną. Już w trakcie spotkania została mianowana polską Miss Euro i wcale się temu nie dziwimy. Od tamtego momentu jest stale obecna na meczach i w życiu reprezentacji.

Marta Barczok nadal wykorzystuje swój czas i chwyta okazję, jaką dał jej światowy rozgłos po Euro. Młoda modelka ma już za sobą m.in rozbieraną sesję zdjęciową dla "CKM"! Jej Instagram pełen jest odważnych i seksownych zdjęć. Fanka polskiej reprezentacji nie boi się wyzywających poz i skąpych ubrań... i bardzo dobrze, bo Marta ma się czym chwalić!

My natomiast mamy czym nacieszyć oko. Panie i Panowie, przed Państwem polska Miss Euro 2016 - Marta Barczok!

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: