SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Niemcy - Słowacja LIVE. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM z Euro 2016?

Niemcy - Słowacja LIVE. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM z Euro 2016?

26.06.2016, godz. 17:47
Joachim Loew podał kadrę Niemców na Euro 2016
foto: EAST NEWS

Niemcy - Słowacja LIVE. Mecz Niemcy - Słowacja NA ŻYWO. Euro 2016 transmisja w TV. 1/8 finału mistrzostw Europy ONLINE STREAM w Internecie. Pierwsze poważne wyzwanie mistrzów świata! Ekipa Joachima Loewa w fazie grupowej nie zachwyciła. Doszło do tego, że w mediach nie wspominało się piłkarzach, a o ich trenerze, który dokonywał "cudów" na ławce trenerskiej. Czy wreszcie obudzą się również zawodnicy? Gdzie transmisja TV z meczu Niemcy - Słowacja?

Niemcy - Słowacja LIVE. Mecz Niemcy - Słowacja NA ŻYWO. Euro 2016 transmisja w TV. 1/8 finału mistrzostw Europy ONLINE STREAM w Internecie. Niemcy w fazie grupowej zagrali po prostu słabo. Na inaugurację pozwolili się zdominować Ukraińcom. Dopóki nasi wschodni sąsiedzi mieli siły i ochotę, atakowali aż miło. Przegrali nie tyle piłkarsko, ile kondycyjnie. Później przyszedł bezbramkowy remis z Polską. Remis, w którym więcej roboty miał Manuel Neuer, a momentami znudzony wydawał się nasz Łukasz Fabiański.

Dopiero starcie z Irlandią Północną pokazało, że mistrzowie świata powoli wracają do wielkiej formy. Wyspiarze piłkę tylko oglądali - operowali nią głównie zawodnicy Joachima Loewa. Loewa, który w każdym kolejnym spotkaniu zadziwiał fanów. To się podrapał po pupie, to po przyrodzeniu, a gdy było mu mało, sprawdził też, jak pachną jego paszki. Po prostu niepodrabialny gość.

- To efekt stresu - tłumaczył później dziennikarzom. W niedzielę emocji również nie zabraknie, bo Słowacy to mocna drużyna. W fazie grupowej zdobyła cztery punkty. Trzy za zwycięstwo z beznadziejnymi Rosjanami, jeden za remis z Anglikami. Porażką zakończyło się tylko ich pierwsze starcie. Z rewelacyjnymi Walijczykami, dowodzonymi przez niesamowitego Garetha Bale'a.

Niemcy - Słowacja LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Niemcy - Słowacja rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisja w Polsat Sport 2 oraz na platformie ipla.tv.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: