SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Paweł Wszołek nie zagra na Euro 2016. FATALNE wieści ze zgrupowania biało-czerwonych

Paweł Wszołek nie zagra na Euro 2016. FATALNE wieści ze zgrupowania biało-czerwonych

20.05.2016, godz. 07:26
Paweł Wszołek, reprezentacja
Paweł Wszołek foto: Super Express

Paweł Wszołek rozpoczynające się za niespełna miesiąc Euro 2016 obejrzy jedynie w telewizji! Pomocnik reprezentacji Polski doznał złamania kości promieniowej lewej ręki z przemieszczeniem. Rzecznik prasowy PZPN poinformował na Twitterze, że czeka go około trzymiesięczna przerwa w grze.

Paweł Wszołek znalazł się w szerokiej kadrze ogłoszonej przez Adama Nawałkę na zbliżające się mistrzostwa Europy we Francji. Wraz z drużyną udał się na regeneracyjne zgrupowanie biało-czerwonych do Juraty. Jednak w trakcie czwartkowego treningu 24-latek upadł tak nieszczęśliwie, że doznał kontuzji, która eliminuje go z wyjazdu na Euro 2016. Pomocnik Hellas Werona po zakończeniu zajęć udał się z lekarzami kadry na badania. Okazało się, że doznał złamania kości promieniowej lewej ręki z przemieszczeniem i czeka go operacja, a do gry wróci za około trzy miesiące - poinformował na Twitterze rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jakub Kwiatkowski. Po chwili dodał, że nie będzie dodatkowych powołań w miejsce Wszołka.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: