SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Podolski broni Loewa: Przecież 80 procent facetów czasem drapie się po jajkach [WIDEO]

Podolski broni Loewa: Przecież 80 procent facetów czasem drapie się po jajkach [WIDEO]

14.06.2016, godz. 13:37
LUKASZ PODOLSKI broni JOACHIMA LOEWA
LUKASZ PODOLSKI foto: EAST NEWS

Joachim Loew i jego obrzydliwe zachowanie w czasie meczu Niemcy - Ukraina (2:0) to jeden z najbardziej gorących tematów na Euro. Dlatego dziennikarze zapytali o szokujące nagranie wideo niemieckich piłkarzy, którzy we wtorek pojawili się na konferencji prasowej. - Czy rozmawiacie na zgrupowaniu o zachowaniu waszego trenera? - padło pytanie do Łukasza Podolskiego. Odpowiedź "Poldiego" rozbawiła wszystkich obecnych na sali. Zobaczcie WIDEO.

Selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Loew w czasie meczów zaskakiwał już kibiców obrzydliwym zachowaniem, konsumując to, co wydłubał z nosa. W czasie spotkania z Ukrainą poszedł na całość. Nie zważając na wszechobecne kamery, zaczął grzebać sobie w spodniach. Szkoleniowiec najpierw sprawdził swoją przednią formację, a potem tylną. Za każdym razem wąchał to co udało mu się wygrzebać. Na dodatek ohydne zachowanie powtórzył w czasie wczorajszego treningu, co też zarejestrowały kamery. Obrzydliwe praktyki Loewa to gorący temat w mediach na całym świecie. Dlatego w czasie wtorkowej konferencji prasowej niemieccy piłkarze zostali zapytani o zachowanie ich szkoleniowca. - Nie ma tematu. Jestem przekonany, że 80 procent was i ja też czasami drabie się po jajkach. Wszystko jest w porządku - odparł Łukasz Podolski, rozbawiając kolegów z reprezentacji i obecnych na sali przedstawicieli mediów.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: