SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Polska - Litwa: SKŁAD. Nie ma Roberta Lewandowskiego, Kapustka w obronie!

Polska - Litwa: SKŁAD. Nie ma Roberta Lewandowskiego, Kapustka w obronie!

06.06.2016, godz. 17:01
Bartosz Kapustka
Bartosz Kapustka cieszy się po bramce strzelonej w meczu Polska - Islandia 4-2 foto: Super Express

Adam Nawałka podał skład na mecz Polska - Litwa w Krakowie. Są spore niespodzianki! W ataku selekcjoner postawił na osamotnionego Arkadiusza Milika, pod napastnika Ajaksu "podczepiony" będzie Filip Starzyński. Kogo jeszcze zobaczymy w wyjściowej jedenastce?

Mecz z Litwą (początek o 18.00) to ostatni sprawdzian przed Euro 2016. Jest sporo zmian w stosunku do meczu z Holandią (1:2 w Gdańsku). W bramce zamiast Wojtka Szczęsnego stanie podstawowy golkiper z eliminacji, Łukasz Fabiański. Największe zaskoczenie to z pewnością pomocnik Bartosz Kapustka na prawej obronie. W środku Kamilowi Glikowi partnerować będzie Thiago Cionek. Lewa obrona to Jakub Wawrzyniak. Po kontuzji wraca Grzegorz Krychowiak, a obok niego defensywnym pomocnikiem będzie Krzysztof Mączyński z Wisły. Na skrzydłach liderzy - Błaszczykowski i Grosicki. Za ofensywę odpowiadać będą Filip Starzyński i Arkadiusz Milik. Nie ma Roberta Lewandowskiego! Początek meczu Polska - Litwa o 18.00. Transmisja na antenach Polsatu Sport, TVP1 i TVP Sport. Relacja LIVE ONLINE w sport.se.pl. Zapraszamy!!

SKŁAD POLSKI NA MECZ Z LITWĄ: Fabiański - Kapustka, Glik, Cionek, Wawrzyniak - Krychowiak, Błaszczykowski, Mączyński, Grosicki, Starzyński -Milik

Źródło: X-NEWS
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: