SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Portugalia - Austria NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE z Euro 2016?

Portugalia - Austria NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE z Euro 2016?

18.06.2016, godz. 21:10
Cristiano Ronaldo, Portugalia, Euro 2016
foto: Eastnews

Portugalia - Austria ONLINE STREAM ZA DARMO. Mecz Portugalia - Austria NA ŻYWO. Euro 2016 LIVE transmisja w TV w Internecie. Czy Portugalia obudzi się z letargu? Czy Cristiano Ronaldo wreszcie poprowadzi kolegów do jakiegoś sukcesu? I co z Austriakami? Czy stać ich jeszcze, po porażce z Węgrami, na awans z grupy? Gdzie transmisja TV z meczu Portugalia - Austria?

Portugalia - Austria ONLINE STREAM ZA DARMO. Mecz Portugalia - Austria NA ŻYWO. Euro 2016 LIVE transmisja w TV w Internecie. Portugalczycy paradoksalnie nie zaczęli turnieju źle. Wyglądali jak zespół. Aktywni, często zmieniający pozycje, atakujący to skrzydłami, to środkiem. Kreatywnie, szybko, dynamicznie. Nawet Ronaldo, wcześniej często walczący sam ze sobą, dostosował się do strategii Fernando Santosa. Byle tylko osiągnąć sukces nie tylko indywidualny, ale również drużynowy. Jedynego gola dla zespołu z południa zdobył jednak Nani, a Portugalia ostatecznie tylko zremisowała z Islandią. Jeszcze słabszy rezultat zanotowała Austria, która miała aspirować do miana czarnego konia imprezy, a na inaugurację poległa z Węgrami 0:2. I już w sobotę mogą praktycznie pożegnać się z rywalizacją.

Portugalia - Austria LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Portugalia - Austria rozpocznie się w sobotę o godzinie 21:00. Transmisja z ostatniego spotkania 2. kolejki fazy grupowej Euro 2016 w Polsacie Sport 2.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: