SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Robert Lewandowski po odpadnięciu z Euro 2016: To boli...

Robert Lewandowski po odpadnięciu z Euro 2016: To boli...

01.07.2016, godz. 00:04
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Niestety, półfinał Euro 2016 nie dla nas. Po rzutach karnych Polska przegrała z Portugalią i żegna się z turniejem. Nasi piłkarze ze łzami w oczach opuszczali boisko w Marsylii. Kapitan zespołu Robert Lewandowski udzielił bardzo krótkiego, pomeczowego wywiadu. - Boli, gdy się jest tak blisko, a się nie udaje - mówił napastnik.

W takich momentach nikt nie lubi występować przed kamerą. Choć polska drużyna i tak zrobiła wiele na tym turnieju, to pozostaje niedosyt. Półfinał był an wyciągnięcie ręki! Niestety, tym razem przegraliśmy w rzutach karnych. Kluczowa okazała się przestrzelona "jedenastka" Jakuba Błaszczykowskiego. Co po tym smutnym zakończeniu przygody z Euro 2016 na gorąco mówił Lewandowski?

- To boli, bo polegliśmy z drużyną, która z przebiegu meczu wcale nie była od nas lepsza. Może mieli więcej posiadania piłki, ale nic z tego nie wynikało. Walczyliśmy na całego i jest nam przykro, że przegraliśmy - komentował spotkanie z Portugalią "Lewy" dla telewizji Polsat Sport.

- Być tak blisko i nie wejść do półfinału to duży ból. Jesteśmy jednak twardzi i mam nadzieję, że szybko sobie z tym poradzimy - zakończył kapitan reprezentacji Polski.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: