SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 SKŁAD POLSKI NA EURO 2016! Ogłoszenie kadry NA ŻYWO! Gdzie oglądać?

SKŁAD POLSKI NA EURO 2016! Ogłoszenie kadry NA ŻYWO! Gdzie oglądać?

30.05.2016, godz. 20:16
Trening kadry w Arłamowie
foto: Super Express

W poniedziałek  Adam Nawałka podczas konferencji prasowej poda nazwiska 23 wybrańców, którzy znajdą się w kadrze na Euro 2016. Kto podczas zgrupowania w Arłamowie przekonał do siebie trenera i poleci do Francji? Gdzie obejrzeć w TV ogłoszenie ostatecznej kadry na mistrzostwa Europy? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Zgrupowanie reprezentacji Polski w Arłamowie dobiega końca. Równo tydzień większość kadrowiczów przybyła w Bieszczady, a w czwartek do kolegów dołączyli Łukasz Piszczek, Maciej Rybus, Grzegorz Krychowiak i Robert Lewandowski. Przez ten czas biało-czerwoni ciężko trenowali pod okiem selekcjonera, aby być w jak najlepszej formie przed zbliżającymi się wielkimi krokami mistrzostwami Europy.

W poniedziałek o godzinie 21:00 nastąpi moment kulminacyjny. Wówczas w sali konferencyjnej hotelu Arłamów Adam Nawałka spotka się z dziennikarzami i wyczyta listę 23 zawodników, których zabierze ze sobą na Euro 2016. Kto znajdzie uznanie w oczach selekcjonera i będzie reprezentował nasz kraj podczas francuskiego turnieju?

Ogłoszenie 23-osobowego składu reprezentacji Polski na Euro 2016 odbędzie się w poniedziałek 30 maja o godzinie 21:00. Transmisja w telewizji z tego wydarzenia na antenie Polsat Sport i TVP Sport. STREAM LIVE ONLINE na stronie sport.tvp.pl.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: