SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Wolontariusze UEFA obskoczyli Ronaldo. Jego reakcja bezcenna! [WIDEO]

Wolontariusze UEFA obskoczyli Ronaldo. Jego reakcja bezcenna! [WIDEO]

07.07.2016, godz. 13:12
Cristiano Ronaldo i wolontariusz UEFA
Cristiano Ronaldo i wolontariusz UEFA foto: EAST NEWS

Przed półfinałem Euro 2016 Portugalia - Walia doszło do zabawnego zdarzenia. Dwóch wolontariuszy UEFA kompletnie się zapomniało i pobiegło do Cristiano Ronaldo, aby zrobić sobie z nim zdjęcie. Jeden z nich zaszokował wszystkich! Co takiego zrobił? Reakcja gwiazdora Realu Madryt była bezcenna!

Pierwszy z wolontariuszy natychmiast po wyjściu na murawę pobiegł do Ronaldo z telefonem i pstryknął sobie kilka "selfie" z kapitanem reprezentacji Portugalii. Trzeba docenić profesjonalną postawę CR7, który przed tak ważnym meczem nie odganiał chłopca. Spokojnie czekał, aż ten zrobi zdjęcia i wróci do swoich obowiązków. Tak też po chwili się stało. Później przybiegł jednak drugi wielbiciel talentu gwiazdora Realu, który nawet przebił swojego poprzednika. Co zrobił? Stanął do grupowego zdjęcia z całą drużyną Portugalii! Co prawda odsunięto go trochę na bok, ale i tak mógł się poczuć częścią zespołu. Ronaldo skwitował tę sytuację wielkim uśmiechem! Zobaczcie tę scenkę:

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: