SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Wolontariusze UEFA obskoczyli Ronaldo. Jego reakcja bezcenna! [WIDEO]

Wolontariusze UEFA obskoczyli Ronaldo. Jego reakcja bezcenna! [WIDEO]

07.07.2016, godz. 13:12
Cristiano Ronaldo i wolontariusz UEFA
Cristiano Ronaldo i wolontariusz UEFA foto: EAST NEWS

Przed półfinałem Euro 2016 Portugalia - Walia doszło do zabawnego zdarzenia. Dwóch wolontariuszy UEFA kompletnie się zapomniało i pobiegło do Cristiano Ronaldo, aby zrobić sobie z nim zdjęcie. Jeden z nich zaszokował wszystkich! Co takiego zrobił? Reakcja gwiazdora Realu Madryt była bezcenna!

Pierwszy z wolontariuszy natychmiast po wyjściu na murawę pobiegł do Ronaldo z telefonem i pstryknął sobie kilka "selfie" z kapitanem reprezentacji Portugalii. Trzeba docenić profesjonalną postawę CR7, który przed tak ważnym meczem nie odganiał chłopca. Spokojnie czekał, aż ten zrobi zdjęcia i wróci do swoich obowiązków. Tak też po chwili się stało. Później przybiegł jednak drugi wielbiciel talentu gwiazdora Realu, który nawet przebił swojego poprzednika. Co zrobił? Stanął do grupowego zdjęcia z całą drużyną Portugalii! Co prawda odsunięto go trochę na bok, ale i tak mógł się poczuć częścią zespołu. Ronaldo skwitował tę sytuację wielkim uśmiechem! Zobaczcie tę scenkę:

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: