SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Euro U-21: Czy są jeszcze bilety? Jak i gdzie je kupić?

Euro U-21: Czy są jeszcze bilety? Jak i gdzie je kupić?

14.06.2017, godz. 11:59
Mariusz Stępiński, Euro U-21, reprezentacja Polski
Mariusz Stępiński, Euro U-21, reprezentacja Polski foto: CYFRA SPORT

Już w najbliższy piątek startują młodzieżowe mistrzostwa Europy w piłce nożnej. W tym roku Euro U-21 odbędzie się w Polsce, a to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na żywo najbardziej utalentowanych piłkarzy ze Starego Kontynentu. Czy bilety na spotkania tego turnieju są jeszcze dostępne? Gdzie i za ile można je kupić?

Od czasu Euro 2012 nie było w Polsce tak dużej imprezy piłkarskiej. Co prawda startujące w piątek Euro U-21 to tylko impreza młodzieżowa, ale dobrego futbolu i znanych nazwisk z pewnością na niej nie zabraknie. Tym bardziej warto skusić się na bilety, bo te są naprawdę tanie. I na niektóre spotkania wciąż dostępne.

Mecze turnieju odbędą się na stadionach w sześciu polskich miastach: Gdyni, Bydgoszczy, Tychach, Krakowie, Lublinie i Kielcach. Na tych dwóch ostatnich obiektach w fazie grupowej rywalizować będzie reprezentacja Polski, która w pierwszej fazie mistrzostw zmierzy się ze Słowacją, Szwecją i Anglią.

Jak łatwo się domyślić te spotkania cieszyły się wśród kibiców największą popularnością, a bilety rozeszły się więc błyskawicznie. Obecnie niestety nie ma już możliwości zakupu wejściówki na którekolwiek ze spotkań biało-czerwonych, chyba, że akurat niektórzy z kibiców postanowią zwrócić swoje karty wstępu.

To jednak nic straconego, bowiem wciąż można z wysokości trybun obejrzeć spotkania innych reprezentacji na pozostałych stadionach. Przykładowo cały czas jest sporo dostępnych biletów na piątkowy mecz grupowych rywali biało-czerwonych Szwecja - Anglia w Kielcach. Poza tym w sprzedaży wciąż są wejściówki na takie hity fazy grupowej jak Portugalia - Hiszpania (Gdynia, 20 czerwca) czy Włochy - Niemcy (Kraków, 24 czerwca). A są one naprawdę bardzo tanie, bo kosztują od 15 do 25 złotych.

Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem serwisu www.u21poland.kupbilet.pl.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: