SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Euro U-21. Grupa B: Skład reprezentacji Macedonii

Euro U-21. Grupa B: Skład reprezentacji Macedonii

13.06.2017, godz. 17:01
Macedonia, piłka nożna
Macedonia, piłka nożna foto: EAST NEWS

Już w piątek 16 czerwca rozpoczyna się turniej Euro U-21 2017. Tegoroczne młodzieżowe mistrzostwa Europy odbywają się w Polsce i potrwają przez najbliższe dwa tygodnie. W turnieju udział wezmą m.in. obrońcy tytułu - Szwecja - oraz takie drużyny jak Hiszpania, Włochy czy Portugalia. Znamy już kadry wszystkich drużyn, które zagrają na polskich boiskach. Oto skład reprezentacji Macedonii.

Euro U-21 to największa młodzieżowa impreza w tym roku, a przy tym najgłośniejsze piłkarskie wydarzenie w Polsce od czasu Euro 2012. Dwanaście reprezentacji podzielonych na trzy grupy rywalizować będzie w sześciu miastach - Gdyni, Bydgoszczy, Tychach, Krakowie, Lublinie i Kielcach - a jako gospodarz w turnieju wystąpi też oczywiście kadra biało-czerwonych prowadzona przez Marcina Dornę. Po cichu liczymy na awans do strefy medalowej, ale to nie będzie łatwe, bo Polacy już w pierwszej fazie mistrzostw zagrają z obrońcami tytułu, czyli Szwedami, oraz z Anglikami i Słowakami.

Znamy kadry drużyn, które wezmą udział w zbliżającym się turnieju. Jedną z nich będzie reprezentacja Macedonii i wiemy, kto dostał powołanie na Euro U-21 w Polsce.

Skład reprezentacji Macedonii:

Bramkarze: Igor Aleksovski (Vardar), Damjan Shishkovski (Rabotnicki), Filip Ilikj (Gandzasar)

Obrońcy: Jovan Popzlatanov (Pelister), Visar Musliu (Vardar), Gjoko Zajkov (Charleroi), Aleksa Amanović (Javor), Darko Velkovski (Vardar), Egzon Bejtullai (Shkendija), Besir Demiri (Vardar), Mevlan Murati (Shkendija)

Pomocnicy: Elif Elmas (Rabotnicki), Enis Bardhi (Ujpest), Boban Nikolov (Vardar), David Babunski (Yokohama F. Marinos), Daniel Avramovski (Olimpija), Kire Markoski (Rabotnicki), Tihomir Kostadinov (ViOn), Nikola Gjorgjev (Grasshopper)

Napastnicy: Marjan Radeski (Shkendija), Petar Petkovski (Vardar), Viktor Angelov (Ujpest), Filip Pivkovski (Landskrona)

Trener: Blagoja Milevski

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: