SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Gorące wakacje piłkarzy. ZOBACZ gdzie spędzają wakacje gwiazdy polskiego futbolu [GALERIA]

Gorące wakacje piłkarzy. ZOBACZ gdzie spędzają wakacje gwiazdy polskiego futbolu [GALERIA]

19.06.2017, godz. 06:57
Arkadiusz Milik
Napastnik Napoli Arkadiusz Milik wraz z partnerką Jessiką Ziółek mieli okazję podziwiać Nowy Jork z helikoptera. foto:

Seszele, Dubaj czy Ameryka - to tylko kilka atrakcyjnych miejsc, w których tegoroczne urlopy spędzają polscy piłkarze. Nasze gwiazdy po trudach poprzedniego sezonu wypoczywają w różnych zakątkach świata, gdzie nabierają sił przed startem nowych rozgrywek.

Arkadiusz Milik (23 l.) i Piotr Zieliński (23 l.) mogli wyjechać na wcześniejsze wakacje, bo władze Napoli nie wyraziły zgody na ich udział w młodzieżowym Euro. W tej sytuacji Milik pojechał z ukochaną Jessicą Ziółek (22 l.) do Nowego Jorku. Był spacer po Central Parku czy lot helikopterem. Zieliński z Laurą Słowiak (24 l.) wybrał się za to na Seszele, egzotyczną wyspę na Oceanie Indyjskim. Przez kilka dni w Nowym Jorku gościli także Grzegorz Krychowiak (27 l.) i Celia Jaunat (25 l.).

Na Ibizę polecieli trzej przyjaciele: Artur Boruc (37 l.), Sławomir Peszko (32 l.) i Kamil Grosicki (29 l.). "Turbo Grosik" na jednej z imprez spotkał legendę tenisa - Hiszpana Rafaela Nadala. Na greckiej wyspie Zakynthos podróż poślubną spędzają Artur Sobiech (27 l.) i Bogna Dybul (27 l.). Towarzyszy im znajomy Mateusz Klich (27 l.) z partnerką. Ostatnio ślub wziął także Łukasz Skorupski (26 l.), który ożenił się z Włoszką Matilde Rossi (25 l.). Młoda para na wakacje wybrała Sardynię.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: