SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Robert Lewandowski chwali się torsem! To ZDJĘCIE zmotywuje jego fanów

Robert Lewandowski chwali się torsem! To ZDJĘCIE zmotywuje jego fanów

15.05.2017, godz. 15:39
Robert Lewandowski zdobył szósty tytuł mistrzowski!
foto: Eastnews

Robert Lewandowski pochwalił się swoim ciałem! Reprezentant Polski i jego żona Anna są w świetnych nastrojach po narodzinach swojej córeczki Klary. Napastnik Bayernu postanowił podzielić się z fanami solidną dawką motywacji i opublikował fenomenalne zdjęcie sesyjne, które wywołało furorę. Autorką zdjęcia jest Marta Wojtal, znana z wcześniejszej współpracy z Lewandowskimi.

Robert Lewandowski chwali się swoją muskulaturą i motywuje fanów na całym świecie! Rodzina Lewandowskich promienieje po narodzinach Klary i jest wyjątkowo aktywna w sieci. Szczęśliwy tata jest ideałem męskości, a jego najnowsze zdjęcie bije rekordy na Instagramie (ponad 12 tysięcy lajków w 6 minut).

Fotka pochodzi z sesji zrobionej przez Martę Wojtal, znaną autorkę wyjątkowych portretów fotograficznych. Współpracowała już z Anną Lewandowską, teraz przyszedł czas na jej męża. Wszystkim fanom pozostaje teraz czekać na sesyjne obrazki Klary!

- Ciągłe samodoskonalenie prowadzi do pożądanego celu! - motywował Lewandowski, który doskonale zna znaczenie tych słów. Sam od lat ciężko trenuje i widać świetne efekty pracy. W tym sezonie znów ma szanse na tytuł króla strzelców Bundesligi. Jego gole dały Bayernowi kolejny tytuł mistrzowski.

Continuous self-improvement leads to the desired goal! @martawojtal #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) 15 Maj, 2017 o 2:53 PDT

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: