SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Grzegorz Krychowiak z Celią Jaunat we Florencji. Tak wypoczywa piłkarz PSG [ZDJĘCIE]

Grzegorz Krychowiak z Celią Jaunat we Florencji. Tak wypoczywa piłkarz PSG [ZDJĘCIE]

30.12.2016, godz. 11:08
Grzegorz Krychowiak z Celią Jaunat we Florencji
foto: Instagram

Grzegorz Krychowiak wspólnie z Celią Jaunat w końcu mają czas tylko dla siebie. Okres świąteczno-noworoczny postanowili wykorzystać na zasłużony odpoczynek i najpierw wybrali się na Teneryfę, a obecnie przebywają we Florencji. Piłkarz Paris Saint-Germain pochwalił się przy okazji w mediach społecznościowych piękną scenerią włoskiego miasta.

Grzegorz Krychowiak wspólnie ze swoją ukochaną nie próżnują i postanowili wykorzystać przerwę w rozgrywkach Ligue 1 na to, żeby w końcu spędzić wspólnie trochę wolnego czasu. Piłkarzowi PSG przyda się relaks i zregenerowanie przed rundą wiosenną, ponieważ czeka go ciężka praca o to, aby wywalczyć miejsce w pierwszym składzie francuskiego potentata.

26-latek wziął przykład ze swoich przyjaciół i tak samo, jak Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski wybrał zagraniczne wojaże. Najpierw wraz z Celią Jaunat przebywał na Teneryfie, a teraz para udała się do Florencji, o czym świadczy zdjęcie wrzucone przez pomocnika reprezentacji Polski. Ten podczas tego typu sesji czuje się, jak ryba w wodzie i tak samo było podczas robienia wspomnianej fotografii. Szeroki uśmiech, modne okulary i jak zwykle odpowiednio ułożone włosy. Oby zbliżający się 2017 rok był dla niego bardziej udany pod względem minut rozegranych w klubie.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: