Dariusz Zjawiński, Dolcan Ząbki

Autor: X-NEWS Dariusz Zjawiński, Dolcan Ząbki

I liga: Skrót meczu Arka Gdynia - Dolcan Ząbki 0:2 WIDEO

2014-05-11 2:21

Mająca aspiracje awansu do Ekstraklasy - Arka Gdynia przegrała u siebie 0:2 z Dolcanem Ząbki w 29. kolejce I ligi. Zobacz, jak napastnik Dolcanu Dariusz Zjawiński strzelił dwa gole gospodarzom.

I liga, 29. kolejka
10.05.2014: Arka Gdynia - Dolcan Ząbki 0:2

0:1 Dariusz Zjawiński 29. min
0:2 Dariusz Zjawiński 88. min

Sędziował: Sebastian Jarzębak

Arka: Michał Szromnik - Mateusz Cichocki (46. Adrian Budka), Tomasz Jarzębowski, Krzysztof Sobieraj, Marcin Radzewicz - Piotr Tomasik (56. Ihor Tyszczenko), Michał Rzuchowski, Radosław Pruchnik (76. Arkadiusz Aleksander), Mateusz Szwoch, Paweł Wojowski - Bartosz Ślusarski. Trener: Paweł Sikora

Dolcan: Maciej Humerski - Mateusz Długołęcki, Piotr Klepczarek, Rafał Grzelak - Paweł Tarnowski (78. Damian Świerblewski), Szymon Matuszek, Adrian Łuszkiewicz, Grzegorz Piesio, Bartosz Wiśniewski (67. Bartosz Osoliński), Łukasz Sierpina (87. Łukasz Matuszczyk) - Dariusz Zjawiński. Trener: Robert Podoliński

Żółte kartki:
Radzewicz, Rzuchowski - Łuszkiewicz, Wiśniewski, Długołęcki, Humerski, Świerblewski

Czerwone kartki:

Radzewicz (60. minuta, Arka, druga żółta) - Łuszkiewicz (31. minuta, Dolcan, druga żółta)