SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna Jose Mourinho oglądał finał Euro 2016 i mógł zostać okradziony [WIDEO]

Jose Mourinho oglądał finał Euro 2016 i mógł zostać okradziony [WIDEO]

19.07.2016, godz. 10:51
Jose Mourinho
Jose Mourinho nowym trenerem Manchesteru United! foto: EAST NEWS

Jose Mourinho na długo zapamięta 10 lipca. Tego dnia reprezentacja Portugalii pierwszy raz w historii wywalczyła mistrzostwo Europy pokonując Francję 1:0. Jednak, kiedy "Mou" emocjonował się meczem, ktoś próbował włamać się do jego domu. Jednak szybka reakcja gosposi zapobiegła nieszczęściu.

Portugalczyk wspólnie z całą rodziną oglądał finał mistrzostw Europy. Na Stade de France w podparyskim Saint-Denis Portugalia pokonała gospodarzy imprezy Francję 1:0 po golu strzelonym przez Edera w 109. minucie. Można zakładać, że radość Joe Mourinho była wielka, ponieważ jego reprezentacja mogła po raz pierwszy w historii wznieść w górę Puchar Henriego Delaunaya.

Jednak w tym momencie pewien 25-latek próbował włamać się do posiadłości słynnego szkoleniowca. Gdyby nie natychmiastowa reakcja gospodyni, która zauważyła mężczyznę mogło dojść do przykrych konsekwencji. Ten został od razu zatrzymany przez ochroniarzy, a następnie odwieziony przez policję na komendę. Został skazany przez sąd na cztery tygodnie pozbawienia wolności, lecz i tak może mówić o łagodnej karze.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: