SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Kamil Grosicki: Zenek Martyniuk zagra dla mnie za darmo

Kamil Grosicki: Zenek Martyniuk zagra dla mnie za darmo

16.02.2016, godz. 13:55
Kamil Grosicki
Kamil Grosicki cieszy się po zdobyciu bramki w meczu Polska - Gibraltar 8-1 foto: CYFRASPORT

Kamil Grosicki niejednokrotnie podkreślał, że bardzo lubi muzykę disco polo. Dał temu wyraz choćby po wygranym meczu z Irlandią (2:1), kiedy w szatni zabawiał kolegów piosenką "Przez Twe Oczy Zielone" formacji "Akcent". Skrzydłowy reprezentacji Polski przyznaje, że Zenek Martyniuk dzwonił do niego, aby podziękować za promocję słynnego utworu.

Kamil Grosicki jest jednym z największych miłośników muzyki disco polo w reprezentacji Polski. To właśnie "Grosik" po wygranym meczu z Irlandią na Stadionie Narodowym zaintonował "Ona Tańczy dla Mnie" zespołu "Weekend" oraz "Przez Twe oczy Zielone" w wykonaniu "Akcent".

Skrzydłowy francuskiego Rennes w rozmowie z tygodnikiem "Piłka Nożna" mówi, za co lider formacji "Akcent" powinien być mu wdzięczny.

Zobacz: Kamil Grosicki i Radek Liszewski nagrają razem? [WIDEO SuperExpress.tv]

- Zenek to mi powinien dziękować, że tak wypromowałem jego i jego piosenkę po naszym awansie na Euro! Ale mówiąc całkowicie poważnie, Zenek kilka razy dzwonił do mnie, dziękował, że przyczyniłem się do promocji jego piosenki. To bardzo fajny człowiek, pozytywny, nie nosi głowy wysoko w chmurach. Zresztą, powiedział mi nawet, że gdy tylko będę miał jakąś uroczystość rodzinną, przyjedzie i zagra dla mnie za darmo. To będzie forma podziękowania. Skorzystam! - wyjawnił "Grosik".

Źródło: Michał Kozłowski
autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: