SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Kibice rzucili w niego piwem. Napił się i... strzelił bramkę! [WIDEO]

Kibice rzucili w niego piwem. Napił się i... strzelił bramkę! [WIDEO]

08.06.2017, godz. 16:42
Iwan Bandalowski
foto: YouTube

Podczas mecz Lewski Sofia - Wareja Stara Zagora doszło do zabawnego incydentu. Kibice postanowili obrzucać piłkarzy gości... piwem. Nie pomogła interwencja sędziego, po której z trybun znów rzucano złocistym trunkiem. Gdy jedna z puszek spadła obok Iwana Bandalowskiego, ten niewiele myśląc podniósł ją i zaspokoił pragnienie. To najwyraźniej dało mu niezłego kopa, bo w doliczonym czasie gry strzelił gola!

Mecz Lewski Sofia - Wareja Stara Zagora był spotkaniem o awans do Ligi Europy, jednak widowisko nie należało do najpiękniejszych - piłkarze byli wyjątkowo nieskuteczni i nie potrafili zdobyć bramki. Znudzeni kibice postanowili więc jakoś uatrakcyjnić sobie spotkanie, a przy okazji zdenerwować i być może uszkodzić przeciwników swoich ulubieńców rzucając na boisko... puszkami z piwem!

Po sprzątnięciu wrzuconych obiektów i interwencji sędziego na boisko poleciały kolejne puszki. Podczas gdy zawodnicy Starej Zagory domagali się kolejnej reakcji ze strony sędziego, ich klubowy kolega Iwan Bandalowski postanowił skorzystać z okazji i... zaspokoić swoje pragnienie. Piłkarz napił się piwa i wrócił do gry!

To najwyraźniej nastroiło go do gry i dało pozytywnego kopa, bo w dogrywce strzelił bramkę, dzięki której utrzymał swoją drużynę w walce o Ligę Europy i doprowadził do dogrywki. Niestety jednak jego drużyna przegrała spotkanie w rzutach karnych 8:9.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: