SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Krewki kibic w Chorwacji. Chciał pobić sędziego metalową rurką [WIDEO]

Krewki kibic w Chorwacji. Chciał pobić sędziego metalową rurką [WIDEO]

11.03.2017, godz. 23:13
kibice, kibole, zamieszki na trybunach
foto: EAST NEWS

W Polsce mamy problem z bezpieczeństwem na stadionach? Zapraszamy do Chorwacji. Tam to jest dopiero bajzel. Podczas meczu Hajduka Split z NK Rijeka fan gospodarzy pojawił się na murawie z metalową rurką. Chciał uderzyć sędziego, ale ostatecznie zdecydował się negocjować i w spokoju opuścić boisko piłkarskie. Gdzie była w tym czasie policja? Zobaczcie sami!

O co poszło? Fan Hajduka zdenerwował się ponoć na Branco Zebeca. Sędziego. Ten podyktował karnego, ulubiony team chuligana stracił dwa punkty, a sam kibic uznał, że arbiter popełnił błąd. I postanowił wyrównać rachunki metalową rurką. Na szczęście za przygotowaniem sprzętu i ubrania - przyznacie, starannie to wykombinował, widać oczy i dłonie, reszta zasłonięta - nie poszło odpowiednie nastawienie, bo ostatecznie Zebec uniknął linczu na murawie.

Pytanie tylko, gdzie była policja? Co oni, na pączki poszli? Dopiero podczas zajścia dowiedzieli się, że "tam" jakiś mecz w ogóle grają? Dostali wezwanie i zdjęli ich ze skrzyżowania? Trzeci świat!

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: