SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Ładniejsza strona mistrzostw Europy kobiet. Najpiękniejsze piłkarki turnieju [ZDJĘCIA]

Ładniejsza strona mistrzostw Europy kobiet. Najpiękniejsze piłkarki turnieju [ZDJĘCIA]

19.07.2017, godz. 12:27
Elin Rubensson
Elin Rubensson to nie dość, że pięka, to jeszcze niezwykle utalentowana zawodniczka. Mówi się, że w przyszłości może być jedną z najlepszych na świecie. foto:

16 lipca w Holandii rozpoczęły się kobiece mistrzostwa Europy w piłce nożnej. To doskonała okazja, żeby w jednym miejscu oglądać najlepsze zawodniczki Starego Kontynentu. Ale też szansa do podziwiania tych najpiękniejszych! Z tej okazji postanowiliśmy przygotować zestawienie tych piłkarek, które swoją urodą urzekają najmocniej. Zobaczcie sami!

W niedzielę w Holandii rozpoczęła się największa tegoroczna impreza w futbolu kobiecym - mistrzostwa Europy. O tytuł powalczy szesnaście reprezentacji, w których grają najlepsze zawodniczki nie tylko Starego Kontynentu, ale całego świata. Dlatego też trwające Euro to doskonała okazja do podziwiania ich umiejętności. Ale także - a dla niektórych może nawet przede wszystkim - do delektowania się wyjątkową urodą niektórych z nich.

Bo kiedy zdejmą sportowe stroje, getry i korki, a założą bikini czy efektowne sukienki, są prawdziwymi seksbombami. Postanowiliśmy więc przygotować dla was subiektywne zestawienie najpiękniejszych zawodniczek kobiecych mistrzostw Europy, które szczególnie lubią chwalić się swoimi wdziękami w mediach społecznościowych. Koniecznie obejrzyjcie naszą galerię. Bo jest co oglądać!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: