El. Ligi Europy: Arka Gdynia - Midtjylland w TV. Transmisja i STREAM ONLINE

2017-07-27 21:47

Mecz Arka Gdynia - Midtjylland NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Eliminacje Ligi Europy STREAM ONLINE LIVE. W swoim absolutnym debiucie w Lidze Europy "Arkowców" czeka trudne zadanie. Ich przeciwnikiem będzie duński zespół, który w przeszłości poradził sobie między innymi z Legią Warszawa. Czy podopieczni Leszka Ojrzyńskiego są w stanie nawiązać walkę? Gdzie i o której oglądać mecz Arka - Midtjylland?

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

Mecz Arka Gdynia - Midtjylland będzie prawdziwym świętem w żółto-niebieskiej części Pomorza. "Arkowcy" po sensacyjnym triumfie w Pucharze Polski dostąpili zaszczytu reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej. Co więcej, zaczynają europejskie rozgrywki najpóźniej ze wszystkich zespołów znad Wisły. Jak łatwo się domyślić, gdynianie nie zostali jednak w rozstawieniu rozstawieni, więc mogli trafić na najsilniejsze zespoły Starego Kontynentu. Ostatecznie stanęło na solidnych Duńczykach.

Jak radzi sobie inny z naszych pucharowiczów? Sprawdź: FC Utrecht - Lech Poznań. RELACJA NA ŻYWO [WYNIK LIVE, SKŁADY]

Skandynawowie są bardziej doświadczeni w europejskich bojach. Swojego czasu poradzili sobie w Lidze Europy z Legią Warszawa. Przygodę z tegoroczną edycją rozpoczęli od poprzedniej rundy. Trafili w niej na węgierski Ferencvaros. Oba spotkania wygrało Midtjylland. Na wyjeździe było 4:2, a w Danii - 3:1. Kibice Arki nadziei mogą upatrywać w niedawnym spotkaniu ligowym, w którym czwartkowy rywal żółto-niebieskich przegrał z Broendby aż 0:4.

El. do LE: FC Utrecht - Lech Poznań. Gdzie obejrzeć na żywo? TRANSMISJA w TV i INTERNECIE

Mecz Arka Gdynia - Midtjylland odbędzie się w czwartek 27 lipca. Początek starcia zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez TVP Sport (druga połowa). Darmowy STREAM ONLINE LIVE z tego wydarzenia udostępni platforma sport.tvp.pl (pierwsza połowa). Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Arka - Midtjylland na sport.se.pl. Zapraszamy!