SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga europejska Bilety na mecz Legia - Ajax za POŁOWĘ CENY! Jest jednak jeden warunek

Bilety na mecz Legia - Ajax za POŁOWĘ CENY! Jest jednak jeden warunek

13.01.2017, godz. 16:56
Legia Warszawa, pusty stadion
foto: EAST NEWS

Bilety na mecz Ligi Europy Legia Warszawa - Ajax Amsterdam kibice mogą dostać za połowę ceny! Ale jest pewien haczyk. Promocja dotyczy tylko tych fanów, którzy nie skorzystali - i nie mają w zamiarze skorzystać w przyszłości - z możliwości zwrotu biletów za mecz z Realem Madryt.

Legia Warszawa chce w ten sposób uhonorować kibiców, którzy "zdecydowali się wspomóc klub poprzez zrezygnowanie ze zwrotu pieniędzy za spotkanie Ligi Mistrzów z Realem przy pustych trybunach" - czytamy w oświadczeniu na legia.com. Ci fani będą mogli zakupić bilety za pół ceny na pierwszy mecz 1/16 Ligi Europy Legia - Ajax w Warszawie, który odbędzie się 16 lutego. Ze zniżki i wcześniejszego zakupu biletu będą mogły skorzystać również te osoby, które nie posiadają karnetu sezonowego, ale zakupiły pakiet na mecze grupowe Ligi Mistrzów lub pojedynczy bilet na mecz z Realem.

Kibice którzy nie chcieli od klubu zwrotu pieniędzy za mecz z Realem będą mogli skorzystać z promocji podczas kupowania wejściówek w systemie online. Szczegółowe instrukcje dostępne są na oficjalnej stronie Legii (LINK). Klub zaznaczył, że wszyscy kibice uprawieni do skorzystania ze zniżki zostaną o tym poinformowani wiadomością e-mail najpóźniej do poniedziałku 16 stycznia.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: