El. do LE: Jagiellonia - FK Gabala: TRANSMISJA TV LIVE, STREAM ONLINE. Gdzie obejrzeć na żywo?

2017-07-20 22:16

Jagiellonia Białystok - FK Gabala NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Jagiellonia w rewanżowym meczu drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy podejmie FK Gabalę z Azerbejdżanu. W pierwszym meczu padł wynik remisowy 1:1, a to oznacza, że w lepszej sytuacji znajduje się drużyna wicemistrza Polski. Sprawdź, gdzie oglądać na żywo mecz Jagiellonia Białystok - FK Gabala?

W pierwszym starciu to piłkarze Ireneusza Mamrota objęli prowadzenie za sprawą Tarasa Romańczuka, który na listę strzelców wpisał się w 15. minucie gry. Niestety, korzystnego rezultatu nie udało się utrzymać do końca meczu. Gospodarze wyrównali tuż po przerwie. Bramkę zdobył Steven Joseph-Monrose. Bramkowy remis nie jest jednak wynikiem złym. Na tę chwilę to białostocczanie są w kolejnej rundzie eliminacji. Bezbramkowy wynik na Podlasiu premiuje drużynę z Polski.

Jagiellonia musi jednak zagrać bardzo uważnie w defensywie. Stracona bramka mocno utrudni realizację celu, jakim oczywiście jest awans. Wszyscy polscy kibice liczą, że "Jaga" nie da sobie strzelić gola w czwartkowy wieczór, sama ukąsi rywala i awansuje do 3. rundy, gdzie czeka już Panathinaikos Ateny.

Jagiellonia - FK Gabala rozpocznie się o godzinie 20.30 Transmisję na żywo przeprowadzi TVP Sport i TVP 3. W internecie mecz obejrzeć można na sport.tvp.pl. My natomiast zapraszamy na relację live z tego spotkania. Początek na sport.se.pl o 20.15.