SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga europejska El. LE. Mario Situm: Odpadliśmy choć byliśmy LEPSI

El. LE. Mario Situm: Odpadliśmy choć byliśmy LEPSI

04.08.2017, godz. 18:05
Odpadliśmy choć byliśmy lepsi
Mario Situm foto: Przemysław Szyszka/Super Express

Do ostatniego gwizdka sędziego meczu Lecha z FC Utrecht (2:2) na boisku trwała dramatyczna walka. Poznaniakom, którzy szturmowali holenderską bramkę, zabrakło jednak jednego gola do awansu. Odpadli, choć byli lepsi od rywali w obu meczach. Wszystko przez kompromitujące błędy w defensywie. - Mimo porażki ten mecz dodał nam wiary w siebie - mówi chorwacki pomocnik Lecha Mario Situm (25 l.).

"Super Express": - Co czujecie po takim meczu?

Mario Situm: - Mam dość sprzeczne emocje. Jestem smutny, bo odpadliśmy, ale jestem też dumny z drużyny, bo zagraliśmy dobry mecz. Mieliśmy ogromną przewagę, mnóstwo dośrodkowań, były strzały, sytuacje. Daliśmy z siebie wszystko, fizycznie i psychicznie. Nie udało się awansować, ale ten mecz dodał nam wiary w to, że jesteśmy mocnym zespołem. Nasza praca idzie w dobrym kierunku. Moim zdaniem bardziej zasłużyliśmy na awans.

- Trudno pogodzić się z taką porażką, a już w niedzielę gracie w lidze z Cracovią.

- Mamy jeden wieczór, żeby to wszystko przemyśleć. W niedzielę Cracovia, a zaraz potem gramy w Pucharze Polski (w Szczecinie z Pogonią - red.). Nie ma czasu, żeby rozpamiętywać porażkę. Trzeba patrzeć do przodu. Odpadliśmy za szybko, trzeba to otwarcie powiedzieć, ale nie będziemy się załamywać. Mamy do zdobycia mistrzostwo Polski, gramy o puchar, na tym musimy się skupić.

El. LE: Lech jak Legia. Do awansu zabrakło jednego gola

Nenad Bjelica zaszokował po odpadnięciu Lecha z LE: Jestem dumny!

Losowanie LE: Legia Warszawa zagra z mołdawskim mistrzem

Źródło: X-NEWS
autor: Piotr Chołdrych zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: