Arkadiusz Milik, Ajax Amsterdam

Autor: CYFRASPORT Arkadiusz Milik, Ajax Amsterdam

El. Ligi Europy: Arkadiusz Milik z bramką, szalony mecz Borussii Dortmund [WYNIKI+WIDEO]

2015-08-21 12:15

Nie tylko Lech Poznań i Legia Warszawa zrobiły pierwszy krok ku fazie grupowej Ligi Europy. Z wygranych cieszyła się między innymi Borussia Dortmund, której mecz kibice zapamiętają na długo. Formą przed meczem z Niemcami błyszczy Arkadiusz Milik, którego bramka dała wygraną Ajaxowi Amsterdam. W sport.se.pl znajdziecie koplet wyników 4. rundy eliminacji Ligi Europy.

Arkadiusz Milik zdobył bramkę z rzutu karnego (w 54. minucie spotkania), a jego Ajax Amsterdam wygrała skromnie z czeskim FK Jablonec. najwięcej emocji było w spotkaniu Borussii Dortmund z norweskim Odd Grenland. Po ponad dwudziestu minutach gospodarze prowadzili już 3:0, ale zeszli z własnego boiska pokonani. - Nie byliśmy przygotowani na to, co stało się w początkowej fazie spotkania. Byłem w szoku, gdy zobaczyłem, z jaką łatwością oni strzelają nam bramki. Wykazaliśmy się jednak duchem drużyny i odwróciliśmy losy meczu, co było imponujące - ocenił nowy trener BVB, Thomas Tuchel.

Lech Poznań - Videoton 3:0. Kolejorz jedną nogą w Lidze Europy!

Odwrotną huśtawkę nastrojów przeżył świeżo upieczony triumfator Superpucharu Europy z Bilbao. Athletic prowadził do przerwu ze słowacką Żyliną 2:0, ale przegrał 2:3.