SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga europejska Liga Europy: FK Gabala - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO w TV. STREAM LIVE ONLINE

Liga Europy: FK Gabala - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO w TV. STREAM LIVE ONLINE

13.07.2017, godz. 18:10
Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok
Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok foto: CYFRA SPORT

Transmisja TV NA ŻYWO z meczu FK Gabala - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać STREAM ONLINE LIVE ze spotkania II rundy eliminacji Ligi Europy? Po wyeliminowaniu Dinamo Batumi, wicemistrzów Polski czeka znacznie trudniejsze zadanie. Tym razem podopieczni Ireneusza Mamrota zmierzą się z dysponującą sporym budżetem FK Gabala z Azerbejdżanu. Gdzie NA ŻYWO obejrzeć mecz Jagiellonii w TV i INTERNECIE?

Mecz FK Gabala - Jagiellonia Białystok nie będzie spacerkiem dla polskiego zespołu. O ile na wyeliminowanie w poprzedniej rundzie eliminacji Ligi Europy Dinama Batumi wystarczył minimalny nakład sił, o tyle ze znacznie bogatszym azerskim klubem piłkarze Ireneusza Mamrota muszą spisać się znacznie lepiej. Szansą Jagi jest to, że Gabala w letnim okienku transferowym sprowadziła do siebie aż dziewięciu nowych piłkarz. Wydaje się, że taka liczba może sprawić, że Azerom zwyczajnie zabraknie zgrania.

Konstantin Vassiljev: W Jagiellonii dokręcali mi śrubę

Najbliższy przeciwnik białostoczan przed startem nowego sezonu zagrał na razie tylko kilka sparingów. Gabala przegrała z Akhmatem Grozny 0:1 oraz Łudogorcem Razgrad 0:2. Ostatnio pokonała holenderski Utrecht 1:0. Jagiellonia ma za sobą już występ w I rundzie eliminacji Ligi Europy. Ekipa z Podlasia wygrała oba spotkania z Dinamo Batumi (1:0 na wyjeździe i 4:0 w Białymstoku), ale styl w jakim to zrobiła pozostawiał wiele do życzenia. Należy mieć nadzieję, że w rywalizacji z azerskim zespołem będzie już lepiej.

Legia Warszawa najbogatszym klubem w Polsce, reszta daleko w tyle. Ile zarobiła Ekstraklasa w 2016 roku?

Mecz FK Gabala - Jagiellonia Białystok w ramach II rundy eliminacji Ligi Europy odbędzie się w czwartek 13 lipca. Początek starcia zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez TVP Sport. STREAM ONLINE LIVE z tej rywalizacji będzie można śledzić na platformie sport.tvp.pl. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Gabala - Jagiellonia na sport.se.pl. Zapraszamy!

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: