SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga europejska Jacek Magiera po meczu Ajax - Legia: Zrobiliśmy kawał dobrej roboty

Jacek Magiera po meczu Ajax - Legia: Zrobiliśmy kawał dobrej roboty

23.02.2017, godz. 22:33
Jacek Magiera
Jacek Magiera foto: EAST NEWS

Jacek Magiera nie mógł być w pełni zadowolony po meczu 1/16 finału Ligi Europy Ajax - Legia. Szkoleniowiec mistrzów Polski musiał bowiem przełknąć gorycz porażki, a jego zespół po porażce 0:1 odpadł z europejskich pucharów. Mimo tego, trener warszawian ma poczucie dobrze wykonanej pracy.

- Na pewno zawodnicy zrobili dużo, żebyśmy wywalczyli awans. Czy wszystko? Trudne pytanie. Powiedziałbym, że na pewno zabrakło gola, o którym mówiliśmy przed meczem. Niestety, nie strzeliliśmy, a mieliśmy ku temu okazję. Na pewno był to bardzo emocjonujący dwumecz. Oba zespoły pokazały się z dobrej strony. Ajax gra dalej i gratuluję mu tego. Życzę powodzenia na arenie międzynarodowej. My koncentrujemy się na Ekstraklasie, żeby w przyszłym sezonie znowu móc zagrać w Europie. Marzymy o Lidze Mistrzów - powiedział Jacek Magiera w rozmowie z TVP Sport.

Trener Legii Warszawa zdążył już przeanalizować sytuację, po której jego zespół stracił decydującego gola w rewanżu. - Bramkę straciliśmy tak naprawdę minutę wcześniej. Wtedy niepotrzebnie szybko wznowiliśmy grę po rzucie wolnym. Nie byliśmy zorganizowani, poszła strata i Ajax zbudował akcję. Tak się złożyło, że źle zachowaliśmy się jako zespół. Wyciągamy wnioski. Na tym poziomie czasami decyduje jedna sytuacja - wyjaśnił "Magic".

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: