Łukasz Piszczek

Autor: East News Łukasz Piszczek

Liga Europy. Borussia, Sevilla i Liverpool grają dalej! Zobacz wszystkie wyniki

2016-03-18 0:03

Rewanżowe mecze 1/8 Ligi Europy nie przyniosły praktycznie żadnych niespodzianek. Borussia Dortmund Łukasza Piszczka w dobrym stylu przypieczętowała awans do ćwierćfinału, pokonując Tottenham na White Hart Lane. Sevilla powracającego po kontuzji Grzegorza Krychowiaka uporała się z FC Basel, a Liverpool wywiózł zwycięski remis z Old Trafford. Jak radziły sobie inne drużyny? U nas sprawdzisz wszystkie wyniki.

Warto odnotować występy Polaków. Łukasz Piszczek rozegrał pełne 90 minut w meczu Tottenham - Borussia Dortmund, a Krychowiak dostał pół godziny w drugiej połowie starcia Sevilla - FC Basel. Wtedy ekipa z Andaluzji pewnie prowadziła 3:0 i Polak mógł w spokoju złapać kilka minut na placu.

Najwięksi pechowcy? Piłkarze Valencii, którzy mimo zwycięstwa, odpadli z Ligi Europy. O awansie Athletiku Bilbao zadecydował gol strzelony na wyjeździe.

Losowanie ćwierćfinałów odbędzie się w piątek 18 marca o godz. 13:00.

Rewanżowe starcia 1/8 finału Ligi Europy: WYNIKI (podkreślenie oznacza awans):