Legia Warszawa

Autor: Łukasz Grochala / CYFRASPORT

Liga Europy: Club Brugge - Legia Warszawa NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

2015-11-05 20:22

Club Brugge - Legia Warszawa NA ŻYWO w TV. DARMOWY STREAM ONLINE w Internecie. Obejrzyj LIVE. Dla obu tych drużyn nie ma już miejsca na błędy. Stoją pod ścianą i tylko trzy punkty pozwolą im zachować nadzieję na awans do 1/16 Ligi Europy. Gdzie obejrzeć w TV mecz Brugge - Legia NA ŻYWO? Czy będzie STREAM LIVE ONLINE?

Mecz Club Brugge - Legia Warszawa będzie arcyważny dla obu zespołów. Jeśli chcą wciąż liczyć się w walce o awans do kolejnej fazy Ligi Europy, to muszą zgromadzić trzy punkty. Ciężko więc spodziewać się, by ktokolwiek odstawić w czwartek nogę. Zarówno Belgowie, jak i wicemistrzowie Polski po trzech kolejkach mają na swoim koncie zaledwie punkt. Do wymarzonej drugiej pozycji tracą po pięć "oczek".

Club Brugge - Legia Warszawa LIVE w TV i INTERNECIE. Liga Europy STREAM ONLINE

Dwa tygodnie temu w spotkaniu między tymi zespołami padł remis 1:1. Był to wynik dość sprawiedliwy, choć minimalnie lepsi byli chyba Belgowie. W pierwszej połowie Club Brugge znacznie przeważało. Po przerwie Stanisław Czerczesow wstrząsnął Legią i było już lepiej.

Club Brugge - Legia Warszawa NA ŻYWO. Relacja LIVE w INTERNECIE

Mecz Club Brugge - Legia Warszawa odbędzie się w czwartek 5 listopada. Początek spotkania o godzinie 19:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Eurosport i TVP 2. STREAM ONLINE LIVE na sport.tvp.pl. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO ZA DARMO z meczu Club Brugge - Legia Warszawa!