Finał Ligi Europy: Liverpool przegrał z Sevillą 1:3

Autor: East News

Liga Europy: Kibic Evertonu STROLLOWAŁ Liverpool po finale! [WIDEO]

2016-05-20 12:46

Liverpool uległ Sevilli w finale Ligi Europy 1:3. Połowa miasta Beatlesów jeszcze płacze, ale druga się cieszy ze spektakularnej porażki The Reds. Zobaczcie co wymyślił pewien kibic lokalnego rywala, Evertonu. Mamy dla Was wideo.

Wszystko układało się wspaniale. W pierwszej połowie szwajcarskiego finału LE Liverpool zdominował Sevillę i prowadził 1:0. Po przerwie sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Andaluzyjczycy błyskawicznie wyrównali, a potem wbili bezradnym The Reds dwie bramki. Po puchar sięgnęli już trzeci raz z rzędu. Cieszą się na pewno kibice Evertonu. Jeden z nich postanowił sobie zażartować z ekipy Juergena Kloppa. Złapał więc za telefon i zadzwonił do klubu z Amfield Road. Jak gdyby nigdy nic, zaczął dopytywać sekretarkę, kiedy odbędzie się uroczysta parada po ulicach miasta w związku z... wygranym przez Liverpool finałem. Gdy ta spokojnie tłumaczyła, że przecież przegrał, wybuchnął demonicznym wręcz śmiechem. Filmik robi furorę w Internecie. Zobaczcie sami!