Łukasz Teodorczyk, Dynamo Kijów

Autor: Eastnews Łukasz Teodorczyk, Dynamo Kijów

Łukasz Teodorczyk strzelił gola, a Dynamo Kijów zdemolowało Anglików [WIDEO]

2015-03-20 10:44

Łukasz Teodorczyk był jednym z najlepszych polskich piłkarzy na poziomie 1/8 finału Ligi Europy. Napastnik przyczynił się do wyeliminowania Evertonu przez Dynamo Kijów. Były zawodnik Lecha Poznań wpisał się na listę strzelców w rewanżowym spotkaniu z ekipą z Premier League. Ukraińcy dali prawdziwy popis gry. Wygrali aż 5:2 i pozbawili Wyspiarzy jakiegokolwiek przedstawiciela w europejskich pucharach!

W pierwszym meczu w Anglii Everton wygrał 2:1, więc miał małą zaliczkę przed rewanżem. Ten jednak znakomicie rozegrali piłkarze Dynama, którzy po pierwszej połowie prowadzili już 3:1.

Teodorczyk strzelił drugiego gola dla swojej drużyny w 35. minucie. Pozostałe trafienia zaliczyli: Andrij Jarmołenko (21), Miguel Veloso (37), Oleg Gusiev (56) i Antunes (76). Dla Evertonu gole strzelili. Romelu Lukaku (29) i Phil Jagielka (82).

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!