SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga europejska Niespodzianka Rosjan. Kibice Manchesteru United dostaną od nich... koce

Niespodzianka Rosjan. Kibice Manchesteru United dostaną od nich... koce

08.03.2017, godz. 19:27
Jose Mourinho przeprasza kibiców United
foto: EAST NEWS

Manchester United już w czwartek zmierzy się z FK Rostów. Mecz w Rosji nie będzie należał do najłatwiejszych, między innymi z powodu pogody. Aura może być kłopotliwa szczególnie dla fanów z Anglii, którzy zapowiedzieli swój przyjazd na mecz Ligi Europy. Kibice miejscowej drużyny przygotowali niespodziankę dla Brytyjczyków, by ci miło zapamiętali swoją podróż do Rosji. Na fanów United będą czekały koce, które pomogą przetrwać niskie temperatury.

 

Kiedy Manchester United poznał swojego rywala w 1/8 finału Ligi Europy nikt nie krył niezadowolenia. Najgłośniej wyrażał je Jose Mourinho, któremu perspektywa podróży do Rosji była nie na rękę. Portugalski menedżer narzekał potem na stan murawy, na której przyjdzie mierzyć się „Czerwonym Diabłom” z FK Rostów. Miał nawet powiedzieć, że to pole, a nie boisko.

Wydawałoby się więc, że rywalizacja Manchesteru w europejskich pucharach ma same minusy. Aby ten czarny obraz nieco pokolorować, do akcji wkroczyli kibice przeciwników United. Fani z Rosji wymyślili, że przygotują setki koców, które trafią do przybyłych na mecz kibiców z Anglii. To bardzo uprzejmy gest, mający na celu podniesienie komfortu, a także ocieplenie wizerunku klubu, jego kibiców i rosyjskiego futbolu w ogóle.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: