Szachtar Donieck - Sevilla, Grzegorz Krychowiak, Kevin Gameiro

Sevilla - Szachtar Donieck 3:1. Zobacz asystę Krychowiaka i gole Gameiro [SKRÓT WIDEO]

2016-05-06 10:32

SKRÓT WIDEO z meczu Sevilla - Szachtar Donieck (3:1). Ekipa z Andaluzji już trzeci raz z rzędu zagra w finale Ligi Europy! W drugim spotkaniu półfinałowym ekipa Grzegorza Krychowiaka nie pozostawiła złudzeń, kto jest lepszy. Polak zagrał świetnie i nawet zanotował asystę przy jednym z trafień Kevina Gameiro. Cudowną bramkę strzelił także Mariano! Zobacz SKRÓT WIDEO.

Dwie bramki Gameiro wynikały z gapiostwa drugiej linii Szachtara. Najpierw Małyszew zakiwał się na własnej połowie i podarował Francuzowi pierwszą bramkę, a zaraz na początku drugiej połowy pomocnicy ekipy gości zupełnie odpuścili Krychowiaka, który obsłużył napastnika precyzyjnym podaniem. Gameiro musiał już tylko objechać bramkarza i wpakować piłkę do pustej siatki. Dzieła zniszczenia pięknym strzałem zza pola karnego dokończył Mariano. Honorowego gola dla Szachtara zdobył Eduardo.

Sevilla - Szachtar Donieck 3:1 (5:3 w dwumeczu)
Bramki: Gameiro 10, 48, Mariano 60 - Eduardo 44

Sevilla: Soria - Mariano, Rami, Carrico, Tremoulinas (73. Escudero) - Krychowiak, N'Zonzi, Coke, Banega (89. Cristoforo), Vitolo - Gameiro (83. Iborra)

Szachtar: Pyatov - Srna, Kucher, Rakitskyy, Ismaily - Malyshev, Stepanenko, Marlos, Kovalenko, Taison (76. Bernard) - Eduardo

Sevilla vs Shakhtar Donetsk 3-1 All Goals... przez Movie_HD_2015