Twente Enschede. Holenderska nawałnica zbliża się do Wisły

2011-09-29 10:56

Robert Maaskant jest jak gracz, która siada do gry bez trzech asów w talii: Genkowa, Meliksona i Małeckiego. A ma stawić czoła najtrudniejszemu z przeciwników.

Team Twente Enschede jest w tej chwili drugą z najskuteczniejszy drużyn Eredivisie. W siedmiu meczach (ostatni z Ajaxem 1:1) strzeliło 19 goli, w czym walny udział ma młodzieżowa czwórka zawodników: de Jong (19 lat), Fer (21), Ola John (24) i Bajrami (23). Ten kwartet zwykle nakręca takie tempo gry, że rywale po 15-20 minutach "pękają".

Co może im przeciwstawić trener Robert Maaskant?  32-letniego Iliewa, 35-letniego Sobolewskiego, 33-letniego Jaliensa i 32-letniego Lameya. Jak wypadnie ta konfrontacja młodości i doświadczeniem dowiemy się dzisiaj o 19.00. Transmisja w Polsat Futbol i Polskat Sport HD.