SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Afera z Cristiano Ronaldo! Portugalczyk był oskarżony o gwałt?

Afera z Cristiano Ronaldo! Portugalczyk był oskarżony o gwałt?

14.04.2017, godz. 20:33
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Dziennikarze "Der Spiegel" ujawnili sensacyjne informacje. Ich zdaniem Cristiano Ronaldo był oskarżony o gwałt! Pewna kobieta w 2009 roku miała się zgłosić na policję i opowiedzieć o przykrym zdarzeniu. Cała sprawa została ponoć załatwiona po cichu.

O całej sprawie czytamy na portalu WP SportoweFakty, który przybliżył sensacyjny artykuł "Der Spiegel". Niemieccy dziennikarze poinformowali, że do przestępstwa miało dojść w nocy z 12 na 13 czerwca 2009 roku w jednym z apartamentów luksusowego hotelu w Las Vegas, w którym wtedy przebywał Cristiano Ronaldo. Co robił w Stanach Zjednoczonych? Prawdopodobnie świętował swój transfer do Realu Madryt, bo dwa dni wcześniej Manchester United zgodził się na sprzedaż swojego gwiazdora.

Do komisariatu w Las Vegas zgłosiła się ponoć kobieta, która oskarżyła Ronaldo o gwałt. Według "Der Spiegel" dużo mówiła o białym różańcu, który zapamiętała z apartamentu piłkarza. Na zdjęciach z tego okresu widać, że Portugalczyk nosił taki na szyi. Czy to był wystarczający powód, aby założyć sprawę o tak poważne przestępstwo?

Zdaniem dziennikarzy "Der Spiegel" oskarżenie było na tyle poważne i prawdziwe, że Ronaldo zatrudnił znakomitego prawnika - Carlosa Osorio de Castro, aby ten rozwiązał całą sprawę po cichu. Po miesiącach negocjacji 12 stycznia 2010 roku miała zostać podpisana ugody, na mocy której kobieta dostała 375 tysięcy dolarów. Pieniądze miały sprawić, że wycofa oskarżenia.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: